Aktualności

Szanowni Państwo !

Pragniemy poinformować, że przychylając się do dotychczasowych wniosków i opinii Wystawców oraz przeprowadzonych badań ankietowych zmieniliśmy zarówno formułę, jak i termin XIII Targów Środków Higieny, Bezpieczeństwa Pracy i Ochrony Przeciwpożarowej BHP 2005.

Targi BHP 2005 odbędą się w dniach od 18 - 20 października 2005.
Jako samodzielna, handlowa ekspozycja targowa - towarzyszyć będą XI Międzynarodowym Targom Spawalniczym "INTERWELDING".

Targi "INTERWELDING", to największa na polskim rynku i jedna z czołowych w Europie prezentacja branży spawalniczej z udziałem blisko 200 wystawców z 11 krajów. Odwiedza ją ponad 5 000 specjalistów, zainteresowanych zarówno nowościami z branży spawalniczej, jak i standardami bezpieczeństwa i higieny pracy.

Niezwykle wysoki poziom oferty Targów spawalniczych nada również nowy impuls, zarówno merytoryczny, jak i handlowy Targom BHP 2005. Po raz pierwszy, szeroko rozumiana branża BHP uczestniczyć będzie w targach typu "business to business", gdzie odbiorcą oferty BHP będą nie tylko specjaliści odwiedzający targi, ale również firmy uczestniczące w Targach "INTERWELDING".

Zapraszając Państwa do udziału w Targach BHP 2005, organizowanych w nowej formule handlowej, jesteśmy przekonani, że będzie to dobra i przemyślana inwestycja handlowa.


Z wyrazami Szacunku

Zarząd Międzynarodowych Targów KatowickichStrona główna   |  Charakterystyka targów    |   Aktualności   
   Dla wystawców  |  Lista wystawców    |   Kontakty   |   Strona główna MTK
MTK Międzynarodowe Targi Katowickie Sp. z o.o. , ul. Bytkowska 1B, 40-955 Katowice, Polska
Tel: +48 (32) 78 99 100, Fax: +48 (32) 254 02 27, E-mail: info@mtk.katowice.pl
Copyright © 2003 - 2005 MTK